LT | LV
##

Administracija

 
Administratorė
Viktorija Okunevičienė
Mob. Tel.: +370 (640) 66 099
Tel. +370 (528) 54 001
Faks. +370 (528) 25 073
El.p. administratorius@ekobaze.eu
 
Direktorius
Karolis Kubilius
Mob. Tel.: +370 (699) 14 669   
El.p.: karolis.kubilius@ekobaze.eu
 
Verslo strategijos vadovas
Marius Kubilius 
Mob. Tel.: +370 (656) 84 445  
El.p.: marius.kubilius@ekobaze.eu

GAMYBOS IR LOGISTIKOS SKYRIUS

Gamybos ir logistikos skyriaus vadovas
Rolandas Aliukonis
Mob. Tel.: +370 (656) 84 447   
El.p.: rolandas.aliukonis@ekobaze.eu

Logistikos vadovė
Rita Jančiauskienė
Mob. tel.: +370 (640) 26 856   
Tel.: +370 (528) 54 001 
Faks.: +370 (528) 25 073
El.p.: logistika@ekobaze.eu

Logistikos vadybininkas
Gintaras Markevičius
Mob. tel.: +370 (685) 13 760   
El.p.: aptarnavimas@ekobaze.eu


KOMERCIJOS SKYRIUS
 
Komercijos vadovė
Marina Curko
Mob. Tel.: +370 (687) 43 947
El.p.: marina.curko@ekobaze.eu
 
Verslo vystymo projektų vadovas
Deimantas Šalna 
Mob. Tel.: +370 (655) 16 069
El.p.: deimantas.salna@ekobaze.eu
www.ekobaze.eu/latvia
 
Projektų vadovė
Ala Stankevičienė
Mob. tel.: +370 (685) 71 380
El.p.: ala.stankeviciene@ekobaze.eu  
 
Projektų vadovė
Živilė Ramelienė
Mob. tel.: +370 (659) 55 051
El.p.: zivile.rameliene@ekobaze.eu  
 
Vilniaus regiono projektų vadovė
Lilija Jodko
Mob. Tel.: +370 (660) 69 955
El.p.: lilija.jodko@ekobaze.eu
 
Pavojingų atliekų tvarkymo vadovas
Nerijus Skridaila
Mob. Tel.: +370 (655) 52 564
El.p.: nerijus.skridaila@ekobaze.eu

Aplinkos apsaugos specialistė
Danutė Vilbrantaitė
Mob. Tel.: +370 (640) 26 857
El.p.: danute.vilbrantaite@ekobaze.eu

MARKETINGO SKYRIUS
 
Marketingo vadovė
Neringa Kubilienė
Mob. Tel.: +370 (611) 12 128 
El.p.: marketingas@ekobaze.eu
 
TECHNIKOS SKYRIUS
 
Technikos ir ūkio skyriaus vadovas
Marius Aliukonis
Mob. Tel.: +370 (655) 52 527
El.p.: marius.aliukonis@ekobaze.eu

BUHALTERIJA
 
Tel. +370 (528) 54001
Faks. +370 (528) 25 073
El.p.: buhalterija@ekobaze.eu  
 
Vyr. finansininkė
Ilona Barauskienė 
Mob. Tel.: +370 (678) 16 309
Tel. +370 (528) 54001
Faks. +370 (528) 25 073
El.p.: ilona.barauskiene@ekobaze.eu
 
Apskaitininkė
Kristina Miškinienė
Mob. Tel.: +370 (643) 17707
Tel. +370 (528) 54001
Faks. +370 (528) 25 073
El.p.: kristina.miskiniene@ekobaze.eu   
  

Turite klausimų?

Susisiekite su mūsų specialistais

(8-528) 54 001

arba

Užpildykite kontaktinę formą

naujienos 
Surenkame ir tvarkome padangas.
Daugiau informacijos čia.